GameEkstra GamerArena Resmi Sitesi - News  »  EMS One'da ilk finalist fnatic!
 
 
       
28 Mayıs HyperX Spring Challenge CS:GO Turnuvası   7 Mayıs Gameekstra CS:GO Minicup #17   30 Nisan Samsung Fight for Curved 1v1 CS:GO Turnuvası   19 Mart HyperX Winter CUP`17 CS:GO Turnuvası   5 Mart GameEkstra CS:GO Minicup #16
Slot : 8/8
  Slot : 8/8
  Slot : 128/128
  Slot : 8/8   Slot : 8/8
Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150
Tarih : 28 Mayıs   Tarih : 7 Mayıs   Tarih : 30 Nisan   Tarih : 19 Mart   Tarih : 5 Mart
Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...
 

Haberler


 EMS One'da ilk finalist fnatic!  

ESL tarafından sezonluk olarak düzenlenen EMS One Spring turnuvasında ilk finalist belli oldu. 8 takımın katılımıyla başlayan organizasyonda fnatic yarı finalde karşılaştığı Absolute Legends'ı 2-1 mağlup ederek adını finale yazdıran ilk ekip oldu.

İlk harita olan de_mirage_go çok çekişmeli bir mücadeleye sahne oldu. fnatic, 10-3 mağlup durumdayken harika bir geri dönüş yaptı ve skoru 14-13'e kadar getirdi. Ancak son ana kadar yılmayan aL ekibi skoru 15-15 yaparak ilk maçı uzatmaya götürdü. İlk uzatma roundlarını 3-2 kazanarak skoru 18-17'ye getiren fnatic ikinci uzatmaları da 3-0 alarak maçı 21-18 kazanmayı başardı. İkinci haritada ise maça hızlı başlayan taraf aL ekibi oldu. Karşılaşmanın devre arasına 12-3 önde giren aL ikinci yarıda da rakibine üstünlük kurarak 16-5 haritanın galibi oldu.

Turnuvanın ilk finalistini belirleyecek olan 3. ve son maç ise de_train_se haritasında oynandı. Maça 3-0 önde başlayan aL ekibi skoru 9-3'e kadar getirse de fnatic yılmadı ve durumu 15-9 yapmayı başardı. Bu geri dönüşün ardından 1 round daha kazanan fnatic maçın galibi ve adını finale yazdıran ilk takım oldu. fnatic'in rakibi ise Ninjas in Pyjamas ve VeryGames arasında gerçekleşecek yarı final mücadelesinden sonra belli olacak. Yarı finalin istatistikleri ise şöyle:

You have to login!

register now!
login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Takımlar    Facebook    
 Hakkımızda    Maç Sonuçları    Youtube    
 Medya    Top 10    Twitter    
 Organizasyonlar    Haber Gönder  
 Ekipmanlar        mIRC    
 Canlı Yayın            
 İletişim            
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.
 Web Tasarım ve Kodlama Auradizayn.com