GameEkstra GamerArena Resmi Sitesi - News  »  16. BronzeSoldiers Turnvuası sonuçlandı !
 
 
       
28 Mayıs HyperX Spring Challenge CS:GO Turnuvası   7 Mayıs Gameekstra CS:GO Minicup #17   30 Nisan Samsung Fight for Curved 1v1 CS:GO Turnuvası   19 Mart HyperX Winter CUP`17 CS:GO Turnuvası   5 Mart GameEkstra CS:GO Minicup #16
Slot : 8/8
  Slot : 8/8
  Slot : 128/128
  Slot : 8/8   Slot : 8/8
Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150
Tarih : 28 Mayıs   Tarih : 7 Mayıs   Tarih : 30 Nisan   Tarih : 19 Mart   Tarih : 5 Mart
Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...
 

Haberler


 16. BronzeSoldiers Turnvuası sonuçlandı !  


12 Ocak pazar günü gerçekleştirdiğimiz BronzeSoldiers serisinin 16. Turnuvası tamamlandı. GameEkstra Gamer-Arena'da gerçekleşen bu muhteşem organizasyona toplamda 16 Takım dahil oldu.

Kura ile A-B-C-D olarak 4 gruba ayrılan takımlar ilk olarak gruplardan çıkarak çeyrek finale yükselebilmek için mücadele ettiler. Gruplardaki rakiplerinin her biri ile önceden belirlenen bir haritada birer maç oynadıktan sonra grup elemelerinde bir üst tura çıkan takımlar belirlendi. Bu takımlar;

A Grubu : SoA ve AGAiN
B Grubu : WildFire ve BPI.CS
C Grubu : Oldie WT ve BayrampasaFive
D Grubu : Death Trap ve Ava

Ekipleri oldu. Gruplardan çıkan takımlar eşleşme tablomuz üzerinde diğer gruplar ile çapraz ve birinci ikinci şeklinde eşleşerek çeyrek final mücadeleleri başladı. Çeyrek final mücadelelerinin hemen hemen hepsi çekişmeliydi. AvA ile eşleşen SoA ekibi 16-14'lük bir skor ile yarı final biletini AVA Ekibine kaptırdı. AGAiN ve Death Trap takımları arasında geçen mücade 16-10 Death Trap üstünlüğü ile tamamlandı. BPI.CS ve Oldie Ekipleri arasında geçen mücadele 16-8'lik BPI.CS takımının üstünlüğü ile tamamlanırken WildFire ve BayrampasaFive Ekipleri arasında geçen mücadele 16-0 sonuçlandı.

Yarı final eşleşmeleri ilki olan AVA vs BPI.CS mücadelesinde gülen taraf 16-10'luk skor ile BPI.CS oldu.WildFire'da rakibi Death Trap'ı 16-11 yenerek bir diğer finalist oldu.

Finalin adı BPI.CS vs WildFire, ilk olarak Best of 3 Formatında oynanacak final serisinin harita seçimi yapıldı.(Train,Nuke,Inferno)
Serinin ilk karşılaşması Train haritasında WildFire'ekibinin 16-11 üstünlüğü ile tamamlandı. Hiç ara vermeden devam edilen 2. harita yani kader haritası Nuke'e geçildi. WildFire tekrar üstünlüğünü kurup BPI.CS takımı 16-10 yenerek turnuvada şampiyonluğunu ilan etti.


You have to login!

register now!
login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Takımlar    Facebook    
 Hakkımızda    Maç Sonuçları    Youtube    
 Medya    Top 10    Twitter    
 Organizasyonlar    Haber Gönder  
 Ekipmanlar        mIRC    
 Canlı Yayın            
 İletişim            
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.
 Web Tasarım ve Kodlama Auradizayn.com