GameEkstra GamerArena Resmi Sitesi - News  »  18. Geleneksel BronzeSoldiers Turnuvası
 
 
       
28 Mayıs HyperX Spring Challenge CS:GO Turnuvası   7 Mayıs Gameekstra CS:GO Minicup #17   30 Nisan Samsung Fight for Curved 1v1 CS:GO Turnuvası   19 Mart HyperX Winter CUP`17 CS:GO Turnuvası   5 Mart GameEkstra CS:GO Minicup #16
Slot : 8/8
  Slot : 8/8
  Slot : 128/128
  Slot : 8/8   Slot : 8/8
Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : ÜCRETSİZ   Ücret : 150
Tarih : 28 Mayıs   Tarih : 7 Mayıs   Tarih : 30 Nisan   Tarih : 19 Mart   Tarih : 5 Mart
Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...  Turnuva Detayları...
 

Haberler


 18. Geleneksel BronzeSoldiers Turnuvası  
6 Nisan Pazar günü BronzeSoldiers serisinin 18. turnuvası, GameEkstra Gamer-Arena'da 16 Takımın katılımı ile gerçekleşti! Twitch yayınımızda çeyrek finalden itibaren, 3.000 civarı tekil izleyiciye kadar ulaştık!


A Grubu : Mix & MouseGods
B Grubu : 3harfli & Peng
C Grubu : HWA & stfuENEMY
D Grubu : mys & SoA

Ekipleri oldu. Gruplardan çıkan takımlar eşleşme tablomuz üzerinde diğer gruplar ile çapraz ve birinci ikinci şeklinde eşleşerek çeyrek final mücadeleleri başladı. Çeyrek Final maçlarının başlamasıyla itibaren bu heyecanı twitch.tv/gameekstra kanalına da taşıdık. Bunun dışında chart çekimimizi ve lig maçlarında oynanacak haritaları da twitch.tv'den turnuvaya 2 gün kala kayıtlara aldık.

Çeyrek finaller tek maç üzerinden oynandı. Mix takımı SoA'nın takımını 16-9, mys ise MouseGods'ı 16-1 eleyerek yarı finale isimlerini yazdıran ilk iki isim oldu. Rakiplerinin kimler olacağını belirleyecek maçlar ise 3harfli ile stfuEnemy ve peng ile HWA arasında gerçekleşti. HWA 16-11'lik Peng ile oynadığı maçın galibiyetini alırken, stfuEnemy'de aynı 16-11'lik skorla yarı finalde mys takımıyla oynamaya hak kazndı.

Yarı finallerde oynanan iki maç da çok heyecanlıydı. Yayında 350 tekil izleyiciye ulaştığımız anlarda HWA & Mix maçı oynanıyordu. HWA 16-10'luk skorla nuke haritasında kazanırken, stfuEnemy & mys arasında geçen maç(tuscan) 16-7 skorla stfuEnemy'i yukarı taşıyan galibiyet olmuştu.

Final maçında haritalar seçilmişti. Tuscan ve Inferno haritalarında geçecek bu final, HWA ve stfuENEMY arasında gerçekleşti. İlk maçı 16-2, ikinci maçı 16-5 skorlarla adını Şampiyon takıma yazdıran isim HWA Takımı oldu!


Şampiyon HWA Takımı


Your comment
Name:
E-Mail:
Homepage:
Enter security code
Güvenlik kodu
IP: 54.158.238.108
Bold Underline Italic Strike Strike All uppercase All lowercase Text spacing separate Email Link Image list Quote Code Toggle separate PHP hide anchor
Align left Align center Align right Align justify Subscript Superscript Float left Float right Add HR separate Table Row Collumn separate Youtube Myvideo Gametrailers Wipido Xfire
Options: • HTML is OFF • BBCode is ON • Smilies are ON
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Takımlar    Facebook    
 Hakkımızda    Maç Sonuçları    Youtube    
 Medya    Top 10    Twitter    
 Organizasyonlar    Haber Gönder  
 Ekipmanlar        mIRC    
 Canlı Yayın            
 İletişim            
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.
 Web Tasarım ve Kodlama Auradizayn.com