"
//
 
 

Haberler


 GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası sona erdi! Maç analizleri
GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası maç analizi

Unutamayacağınız bir turnuva olacağını söylemiştik zaten,öyle de oldu!


Oyuncular sabahın ilk ışıklarında büyük bir heyecanla GameEkstra Gamer Arenamıza akın ettiler
İlk elemeler oyuncular için stresli geçse de baya rekabet dolu maçlar oynandı. ilk turda takımlar arasında yapılan müsabakalarda ikinci tura yükselen takımlar hızla ikinci turda kıyasıya mücadeleye başladılar.
ikinci turda oynanan maçlardan sonra nihayet üçüncü tura yükselen takımlar belli olmuştu.Zorlu bir tur oldu fakat biz seyirciler olarak baya eğlendik diyebiliriz.
Gelelim üçüncü turda oyuncularmızı neler bekledi!
Giderek zorlaşan turlar devam ederken ardından herkesin gözü dördüncü tura hangi takımların çıkacağıydı.Azimle devam eden takımlar bir üst tura çıkmayı başardı. Geride kalanlar ise turnuvaya veda etmek zorunda kaldı.
Bir yandan sizlere skor şablonları paylaşırken diğer yandan izleyicilerimiz ne durumdaydı onlardan bahsedelim.Heyecanla geçen maçların ardından seyircilerin kafasında final tabloları oluşmuştu bile hangi takımın neler başarabileceğini az çok tahmin edebiliyorduk.İzleyicilerimiz de Oyuncularımız da heyecanla turnuvanın gidişatını merak ediyorduk.
Nihayet çeyrek finale ulaşmıştık.
Çekrek final takımlar için kritik maçlar olduğundan baya gergin geçti diyebiliriz.Çeyrek finalin ardından ZB-Paketservis ile Tüfekçiler-SoEasy arasında kıyasıya bir mücadele yapılarak yarı finali belirlemiş oldular.
Yarı finali başarıyla tamamlayan PaketServis ve Tüfekçiler Final oynamak üzere yerlerini aldılar.
Seyirciler heyecan dolu finalin nasıl sonuçlanacağını merak ediyordu. iki takımında bizlere ne gibi sürprizler sunacağı belli değil,maçın başlamasına da dakikalar vardı.
Finale çıkmayı başaran PaketServis ve Tüfekçiler için artık zaman durmuştu.Nefes nefese geçen mücadeleye başladılar.Best Of Three'ye başlayan takımlar hızla yerlerini aldılar, bakalım ilk maçı kim kazanacak derken ilk galibiyet Tüfekçiler takımından geldi. PaketServisin şansı giderek azalırken bizlerde heyecanla kimin kupayı kaldıracağını merak ediyorduk. Zorlu bir maçın ardından ikinci maça geçen takımlar nefesleri kesmeyi başardılar!GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası Şampiyonu nihayet belli olmuştu.2/0 kazanan Tüfekçiler takımı kupayı kaldırmayı başarmışlardı.PaketServis de güzel maçlar çıkararak gönlümüzdeki yerini almıştı tabi.


💪🏆👏Turnuvaya katılan bütün takımlar çok cesurdular. Katılımlarınız için bütün takımlara teker,teker Teşekkür ediyor,Başarılarının devamını diliyoruz.
Linkler: n/a
14.03.2019 - 15:56


 Gameekstra Gamer Arena - Final Alanı Yenilendi !
Gameekstra şimdi daha güçlü !

Yenilenen Gamer Arenamızla oyun heyecanını doruklarda yaşayın!


Final Alanımız BenQ XL2540 1ms 240Hz Full HD Monitörler ile yenilendi !
Organizasyon takibi için : WWW.GAMEEKSTRA.ORG
Linkler: n/a
23.11.2017 - 11:09


 GameEkstra Sposorluğunda gerçekleşen Red Bull Mind Gamers Türkiye finali sona erdi
Red Bull Mind Gamers Türkiye Finali 19 Kasım Pazar günü Kadir Has Üniversitesi – Cibali Kampüsü, Muz Bahçesi’nde gerçekleşti. Şampiyon AC takımı 4000 TL’lik Game Ekstra hediye çekinin sahibi oldu!


İlk olarak 2016’da düzenlenen global zeka oyunları turnuvası Red Bull Mind Gamers’da katılımcılar zihinlerinin sınırlarını zorlamış ve ucu Budapeşte’deki Kaçış Odası Dünya Finali’ne varan müthiş bir serüvenin parçası olmuşlardı. Red Bull Mind Gamers, 2018 yılında da tüm dünyada gerçekleşecek ve bir kez daha zeka oyunu tutkunlarını bir araya getirecek.O büyük etkinliğin öncesinde yurtiçinde bir ısınma turu yaptık ve 30 Ekim - 16 Kasım arasında İTÜ, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi'nde, yanı sıra Intel ESL Türkiye Şampiyonası'ndan İstanbul Spor Fuarı'na birçok etkinlikte kurulan özel alanlarda elemeler gerçekleştirdik.
Üniversite elemelerinde 704 oyuncu (176 takım), etkinliklerde kurulan alanlarda ise 512 oyuncu (128 takım) yarıştı. 19 Kasım Pazar günü ise büyük heyecanın finali gerçekleşti.Kadir Has Üniversitesi – Cibali Kampüsü, Muz Bahçesi’nde gerçekleşen finalde üniversite elemelerinden gelen 8 takım ön elemelere katıldı. Ön elemelerde en iyi süreyi yaparak adını finale yazdıran 4 takım ve küp elemelerinden gelen 6 takım, son kez küpte buluştu ve en iyi süreyi yapmak için kapıştı. Etkinliğe geçen sene de katılarak Budapeşte’deki dünya finalini kıl payı kaçıran AC (Alternatif Akım) takımı Red Bull Mind Gamers TR’nin 2017 şampiyonu oldu. Ahmet Gürbüz, İrem Taşay, Nilsu Salıcı ve Oktay Mehmetoğlu'ndan oluşan ekip böylece GameEkstra mağazalarında harcayabilecekleri 4000 TL’lik hediye çekini de kaptı!

Linkler: n/a
23.11.2017 - 10:10


 Gameekstra Gamer Arena Yenilendi !
Gameekstra şimdi daha güçlü !

Yenilenen Gamer Arenamızla oyun heyecanını doruklarda yaşayın!


Arenamızda BenQ XL2411 1ms 144Hz Full HD Monitörler


ve Gigabyte GTX 1060 WindForce ekran kartları ile sizlere açık durumda !Sizde üst düzey oyuncu bilgisayarları ile bu heyecanı yaşamak isterseniz Bahçelievler şubemize gelebilirsiniz.Linkler: n/a
23.11.2017 - 09:58


 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Haberler    Facebook    
 Hakkımızda    Organizasyonlar    Youtube    
 Ekipmanlar    Canlı Yayın    Twitter    
 İletişim        Twitch.tv    
             
             
             
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.