"
//
 
 

Haberler


 GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası sona erdi! Maç analizleri
GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası maç analizi

Unutamayacağınız bir turnuva olacağını söylemiştik zaten,öyle de oldu!


Oyuncular sabahın ilk ışıklarında büyük bir heyecanla GameEkstra Gamer Arenamıza akın ettiler
İlk elemeler oyuncular için stresli geçse de baya rekabet dolu maçlar oynandı. ilk turda takımlar arasında yapılan müsabakalarda ikinci tura yükselen takımlar hızla ikinci turda kıyasıya mücadeleye başladılar.
ikinci turda oynanan maçlardan sonra nihayet üçüncü tura yükselen takımlar belli olmuştu.Zorlu bir tur oldu fakat biz seyirciler olarak baya eğlendik diyebiliriz.
Gelelim üçüncü turda oyuncularmızı neler bekledi!
Giderek zorlaşan turlar devam ederken ardından herkesin gözü dördüncü tura hangi takımların çıkacağıydı.Azimle devam eden takımlar bir üst tura çıkmayı başardı. Geride kalanlar ise turnuvaya veda etmek zorunda kaldı.
Bir yandan sizlere skor şablonları paylaşırken diğer yandan izleyicilerimiz ne durumdaydı onlardan bahsedelim.Heyecanla geçen maçların ardından seyircilerin kafasında final tabloları oluşmuştu bile hangi takımın neler başarabileceğini az çok tahmin edebiliyorduk.İzleyicilerimiz de Oyuncularımız da heyecanla turnuvanın gidişatını merak ediyorduk.
Nihayet çeyrek finale ulaşmıştık.
Çekrek final takımlar için kritik maçlar olduğundan baya gergin geçti diyebiliriz.Çeyrek finalin ardından ZB-Paketservis ile Tüfekçiler-SoEasy arasında kıyasıya bir mücadele yapılarak yarı finali belirlemiş oldular.
Yarı finali başarıyla tamamlayan PaketServis ve Tüfekçiler Final oynamak üzere yerlerini aldılar.
Seyirciler heyecan dolu finalin nasıl sonuçlanacağını merak ediyordu. iki takımında bizlere ne gibi sürprizler sunacağı belli değil,maçın başlamasına da dakikalar vardı.
Finale çıkmayı başaran PaketServis ve Tüfekçiler için artık zaman durmuştu.Nefes nefese geçen mücadeleye başladılar.Best Of Three'ye başlayan takımlar hızla yerlerini aldılar, bakalım ilk maçı kim kazanacak derken ilk galibiyet Tüfekçiler takımından geldi. PaketServisin şansı giderek azalırken bizlerde heyecanla kimin kupayı kaldıracağını merak ediyorduk. Zorlu bir maçın ardından ikinci maça geçen takımlar nefesleri kesmeyi başardılar!GameEkstra Double Dragon 2v2 CS:GO Turnuvası Şampiyonu nihayet belli olmuştu.2/0 kazanan Tüfekçiler takımı kupayı kaldırmayı başarmışlardı.PaketServis de güzel maçlar çıkararak gönlümüzdeki yerini almıştı tabi.


💪🏆👏Turnuvaya katılan bütün takımlar çok cesurdular. Katılımlarınız için bütün takımlara teker,teker Teşekkür ediyor,Başarılarının devamını diliyoruz.
Linkler: n/a
14.03.2019 - 15:56


 
 
 
 
 
 
 
             
 
 
 + Genel    + Oyuncu    + Bizi Takip Edin    
 Ana Sayfa    Haberler    Facebook    
 Hakkımızda    Organizasyonlar    Youtube    
 Ekipmanlar    Canlı Yayın    Twitter    
 İletişim        Twitch.tv    
             
             
             
             
 Copyright 2012 gameekstra.org - Tüm Hakları Saklıdır.